Trial :: PAKALPOJUMI


 
Aģentūra TRIA ROBIT
Intelektuālā Īpašuma Aizsardzība
 

Baltijas valstis
Centrāleiropa un Austrumeiropa
Krievija un NVS
CentrālāzijaPAKALPOJUMI

Aģentūra TRIA ROBIT piedāvā pilnu intelektuālā īpašuma pakalpojumu klāstu, kas ietver patentus, preču zīmes, dizainparaugus un citus saistītus pakalpojumus. Šie pakalpojumi iekļauj patentu, preču zīmju un dizainparaugu pieteikumu iesniegšanu un pārvaldīšanu, nodarbošanos ar iebildumiem, atjaunošanu, apelācijas un citas tiesu lietas saistībā ar intelektuālā īpašuma tiesību piešķiršanu, viltojumus un to apkarošanas lietas, agrāko preču zīmju meklējumus un uzraudzības pakalpojumus un darbības termiņa pagarināšanu.

Aģentūra TRIA ROBIT darbojas plašam kā Latvijas un Krievijas, tā arī ārzemju klientu lokam. Šiem klientiem firma sniedz intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības un konsultāciju pakalpojumus Centrālās un Austrumu Eiropas, Centrālās Āzijas un Eiropas Savienības valstīs. Firma sadarbojas ar daudzām ārzemju intelektuālā īpašuma aģentūrām un juridiskajām firmām, atbalstot viņu klientus intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzībā mūsu teritorijā.

Mums ir ilgstošas attiecības ar tiešajiem klientiem un ārzemju intelektuālā īpašuma aģentūrām. Tas ataino mūsu pieejas un profesionālismu piedāvājot ātru, skaidru un saturīgu konsultāciju par saprātīgām cenām. Mūsu pakalpojumi ir veidoti tā, lai atbilstu dažādajām mūsu klientu vajadzībām.