Aģentūra TRIA ROBIT
Intelektuālā Īpašuma Aizsardzība
 

Baltijas valstis
Centrāleiropa un Austrumeiropa
Krievija un NVS
Centrālāzija


Šogad mūsu patentpilnvarotie piedalīsies šādos pasākumos. Ja jūs vēlaties vienoties par tikšanos, tad lūdzam ar mums sazināties.

Pasākumi

INTA 139. ikgadējā sanāksme

2017. gada 20. - 24. maijs
Barselona, Spānija

Kā parasti, Aģentūra TRIA ROBIT piedalās ikgadējā INTA sanāksmē (Annual Meeting), kas šoreiz notiks Barselonā, Spānijā, no 2017.gada 20. līdz 24.maijam. Šogad, izmantojot organizatoru sniegtās iespējas, esam rezervējuši sev speciālu tikšanās vietu konferences halles Fira Gran Via telpās, kur mūsu komanda laipni sagaidīs mūsu esošus un potenciālus klientus un sadarbības partnerus, kā arī citus viesus, lai sniegtu informāciju par mūsu pakalpojumiem un iespējām un pārrunāt abpusēji izdevīgu sadarbību mierīgā un netraucētā gaisotnē. Mūsu konferences delegāti Vladimirs Anohins, Natālija Anohina, Voldemārs Osmans, Aļona Sivcova, Alīna Bogdanoviča un Broņislavs Baltrumovičs būs priecīgi satikt Jūs.

SIA „Aģentūra TRIA ROBIT” ir noslēgusi 28.04.2016. līgumu Nr. SKV-L-2016/163 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Atpakaļ